Gwiazdorska obsada i fantastyczne zdjęcia. Wiemy jak będzie wyglądał nowy polski film o bitwie pod Monte Cassino

0
171
Aktorzy na planie filmu pt. Czerwone maki. Fot.: Olaf Tryzna/Materiały prasowe (za:rmf24.pl/kultura).

Doświadczony w obrazowaniu dzieł historycznych oraz bitew reżyser Krzysztof Łukaszewicz pracuje nad nowym filmem. Przy produkcji pełni także rolę scenarzysty. Co wyjdzie z takiego połączenia?

Odpowiedź na to pytanie poznamy najpewniej w przyszłym roku. To wtedy do kin ma trafić film fabularny pt. „Czerwone Maki”.

Jednak już dziś możemy zobaczyć kadry z tworzonego filmu. Dodatkowo poznaliśmy obsadę. W filmie pojawi się wielu znakomitych polskich aktorów uznawanych często za absolutną elitę krajowego kina.

Wśród aktorów widzimy takie nazwiska jak Nicolas Przygoda, Magdalena Żuk, Michał Żurawski, Leszek Lichota, Szymon Piotr Warszawski, Bartłomiej Topa, Łukasz Garlicki, Andrzej Mastalerz, Mateusz Banasiuk oraz Radosław Pazura.

Bitwę pod Monte Cassino poznamy z perspektywy młodego Polaka, który będąc sierotą zdołał wydostać się z ZSRR wstępując do Armii generała Andersa. Doświadczenia życiowe źle wpłynęły na jego zachowanie, jednak w trakcie wojny zakochuje się, a bitwa ostatecznie odmienia jego życie.

Źródło: rmf24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj